Про нас

Ресторан ДОБРЯНА - все, чого потребує сучасна людина…

Душевне тепло... Стомлена автоматизмом душа сучасної людини тягнеться до романтики. Присвячуйте вечори в ресторані ДОБРЯНА компанії своїх близьких, друзів – проводьте час у сімейному колі, кличте на побачення коханих у м'які обійми ДОБРЯНИ – і хай разом з віддзеркаленням язичків свічого полум'я в очах розніженого візаві, ви там прочитаєте щирий захват та зворушливу вдячність...

Регулярне харчування. Черга зустрічей з «нелімітованими» порціями кави, телефон, що пікає нагадуваннями, і ступні в безперервній ритміці, немов вічний двигун... Ні. Зупиніться та повноцінно поснідайте, починаючи з 8 ранку. Це далеко не лише прерогатива постояльців готелю Вам буде дуже зручно заїхати, і в спокійному режимі поласувати свіжим фрешем – овочевим, цитрусовим , зі свіжою випічкою власного виробництва або млинчиками з різними начинками.

А обідньої пори – неодмінно викиньте все з голови і на годинку занурьтеся в прості радощі життя: гармонію смаків, запахів та красивої подачі страв від шеф-кухаря. Прибічникам здорового харчування особливо рекомендуємо позиції -меню, адже при цьому блискавичному способі приготування зберігається вся багата палітра смаку та вітамінний арсенал, а ситні м'ясні страви – стейки, вирізки, корейки, приготовані на грилі, – зарядять енергією для великих звершень.

Смачну трапезу з улюблених страв європейської, українськоїї кухні та авторських вишукувань можна об'єднати з діловою зустріччю, тоді спілкування напевно вийде легким та ненав'язливим. А якщо процес вибору Вам здається утомливим – просто поцікавтеся у офіціанта пропозицією дня від шеф-кухаря.

Органічний простір. Це – Ваша естетика: геометрія простих ліній, дизайнерська «дорога простота».

Головний зал – це приглушені теплі тони «Старого Тульчина». Сніжно-білі стіни, як пухнастий сніг чарують своєю чистотою , світильники, як сонячні кулі ніжно бавлять наших відвідувачів.

Навіть не знаходячись в пошуку, коли ви нарешті опинитеся в ДОБРЯНІ, раптом із здивуванням для себе виявите, що знайшли саме те, що потрібно.