Коли проходить футбол

Коли закінчується футбольний матч?

Футбольний матч складається з двох таймів по 45 хвилин кожен, якщо суддя та команди-учасниці не узгодили перед грою іншого варіанту. Будь-яка домовленість про зменшення часу тайму має бути досягнута до початку матчу та не повинна суперечити регламенту змагань.

Як відбувається футбольний матч?

Стандартний футбольний матч триває 90 хвилин та складається з двох таймів по 45 хвилин. У середині гри є 15-хвилинна перерва, відома як «перерва». Є деякі винятки із цієї тривалості, включаючи юнацькі ігри та ігри з додатковим часом та/або серіями пенальті.